Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

 • Nowość OPTIMUM do higieny rąk - QUELLA SOFT z serii opti MED line 11-03-2016

   

  Delikatny preparat myjący o łagodnym, skutecznym działaniu, niezawierający mydła. Przeznaczony do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk i ciała. Myje i jednocześnie chroni i pielęgnuje skórę.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • BHP to się opłaca 05-02-2016


  Pierwsze i jedyne w Polsce Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD odbędą się w dniach 2-3 kwietnia 2016 roku w najnowocześniejszym w Polsce północnej Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zapraszamy na targi FERMA do Łodzi 04-01-2016

  Hale EXPO i MOSiR w Łodzi będą po raz drugi w 2016 roku gościć uczestników Targów FERMA. 

   

  Podczas kolejnej edycji tej imprezy ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wizerunek personelu sprzątającego w oczach pracowników biurowych 09-11-2015

   

   

   

  Postrzeganie osób sprzątających zależy w dużej mierze od wielkości firmy, w której wykonują swoją pracę – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy SCA i marki Tork. Jak się okazuje, kontakt z personelem sprzątającym chętniej nawiązują pracownicy biurowi w małych firmach, niż w korporacjach. Na różnice wpływa też wiek pracowników biurowych.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Marcowe spotkanie specjalistów BHP na Śląsku 12-12-2014

  W dniach 10 – 12 marca 2015 roku, odbędzie się XVII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015.

   

  Na Górnym Śląsku, gdzie zlokalizowana jest największa baza odbiorców produktów i usług służących poprawie warunków pracy, swoją ofertę będą prezentować firmy z branży bhp   i ppoż. Organizatorom zależy, by wzorem poprzednich edycji, oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez stworzyć przestrzeń, na której zaprezentowane będą najnowsze techniki, technologie i rozwiązania, zarówno z zakresu środków ochrony indywidualnej, jak i zbiorowej pracowników.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Targi Gastro-Hotel –wiele lat tradycji! Zapraszamy 02-12-2014

  Zapraszamy na  24 edycje targów do Kołobrzegu.   

  W dniach 11 – 13 marca 2015r. w kołobrzeskiej Hali Milenium na ul. Łopuskiego 38 odbędą się TARGI GASTRO-HOTEL.

  Na właścicieli, menadżerów oraz pracowników obiektów noclegowych i restauracji czeka szeroka oferta wystawców oraz wiele ciekawych pokazów, warsztatów i szkoleń.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Polski robot sam posprząta powierzchnie przemysłowe 24-11-2014

  Prototyp robota do czyszczenia na mokro różnego rodzaju podłóg opracowuje firma Robotics Inventions i zespół badaczy z Instytutu Systemów Elektronicznych Politechniki Warszawskiej. Maszyna ma być dla ekip sprzątających partnerem, sprząta bowiem duże przestrzenie. Człowiek może dzięki niej wykonywać prace lżejsze, bardziej odpowiedzialne, wymagające precyzji lub indywidualnego podejścia.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • FERPOL zaopatrzenie BHP 05-11-2014

   

   

   

  Zapraszamy do sklepu internetowego Ferpol. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości asortymentu z zakresu BHP.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • TOMPAK hurtownia chemii i opakowań zaprasza do współpracy. 03-11-2014

  W naszej ofercie znajdują się towary o sprawdzonej, wysokiej jakości od producentów z którymi współpracujemy już od wielu lat. Kompleksowo obsługujemy punkty gastronomiczne, restauracje, hotele, sklepy, piekarnie, żłobki, przedszkola, szkoły i różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz administrację.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Światowy Dzień Czystych Rąk – z myślą o zdrowiu. 15-10-2014

  15 października przypada Światowy Dzień Czystych Rąk. Akcja ta zainicjowana została przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2008 roku. Jej celem jest promowanie poprawnego mycia rąk, szczególnie wśród dzieci. Są one bowiem narażone na niezwykle groźne choroby i infekcje będące skutkiem braku higieny. Wykształcenie w młodych ludziach nawyku regularnego mycia rąk zwiększa znacząco szanse na uniknięcie zakażenia wieloma chorobami. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Typowanie EKO-HITów i EKO-KICZy rozpoczęte! 10-06-2014

  Ruszyła III edycja konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo. Celem Konkursu jest propagowanie proekologicznych zachowań przedsiębiorców oraz wskazywanie negatywnych, niekorzystnych dla środowiska przykładów ich działań. Organizatorzy konkursu zapraszają do typowania i zgłaszania do konkursu firm prezentujących zarówno te pozytywne, jak i negatywne wzorce.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Nagroda dla VOIGT 01-04-2014

  GASTRO-PUR  VC 642  Firmy VOIGT wyróżniony w konkursie Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2014

   

  Produkt do usuwania tłustych plam i olejowych zabrudzeń GASTRO-PUR  VC 642 firmy VOIGT został wyróżniony w kategorii „Chemia dla gastronomii” w konkursie Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2014. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali Wystawców.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2014 rozpoczęte 26-03-2014

  XVIII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do piątku 28 marca 2014 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Rośnie znaczenie tego wydarzenia i pojawia się na nim coraz więcej branżowych klientów z zagranicy. Świadczą o tym dane z ubiegłego roku – imprezę odwiedziło ponad 19 tys. osób z 32 krajów. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zapraszamy na targi Gastro Hotel 2014 03-03-2014

   

  Targi Gastro Hotel KOŁOBRZEG 2 – 4 kwietnia 2014

  Nowości na targach m.in.:

  Spotkania brokerskie – zarezerwuj termin już teraz!

  szkolenie „Jak zwiększyć sprzedaż w niskim sezonie. Pozyskiwanie klientów z wykorzystaniem internetu. ”

  oferta specjalna - Nocowanie.pl

  Zapraszamy właścicieli, menadżerów oraz pracowników obiektów noclegowych i restauracji do odwiedzenia targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Nagrody za innowacyjność na targach Intergastra 2014 10-02-2014

  W dniach 1.02.2014 – 5.02.2014 w Stuttgarcie odbyły się targi gastronomiczne Intergastra. Podczas ceremonii otwarcia wręczono nagrody dla firm proponujących innowacyjne rozwiązania dla branży gastronomicznej. Konkurs miał na celu wyłonienie innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz zwrócenie uwagi na nowe trendy w branży. W konkursie wzięli udział przedstawiciele 74 firm. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zapraszamy na targi Expo Clean 2013 15-10-2013

  Najważniejsze, rosyjskie wydarzenie dla branży czystości odbędzie się w dniach 13 – 15 listopada 2013 roku w moskiewskim Olimpiyskiy Sport Complex – będzie to piętnasta międzynarodowa wystawa ExpoClean 2013.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Aromalinea - zapach jest istotą naszego sukcesu 06-09-2013

  W zapachu pozostawiamy wspomnienia, każdą minutę wizyty, radości i oczekiwania, wobec miejsca, w którym się znajdujemy. Jest to podświadomy kod każdej firmy zostawiający trwały ślad w pamięci. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Nowa linia środków czyszczących Kärcher 22-07-2013

  Kärcher wprowadza na rynek nową linię środków do czyszczenia ręcznego. Nowa linia produktów ma zastosowanie do czyszczenia podłóg, sanitariatów, powierzchni szklanych czy różnego rodzaju powierzchni.  Wszystkie produkty charakteryzują się świeżym delikatnym zapachem, są przyjazne dla środowiska i nie zawierają alergenów. Artykuł sponsorowany.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Nowość VOIGT w ofercie dla hoteli i SPA 18-06-2013

  Firma Voigt, producent profesjonalnych środków utrzymania czystości, poszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt dla rynku hotelarskiego: Dezynfekcja VC 550K. Jest to preparat o pełnym spektrum działania: bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Artykuł sponsorowany.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wielkie Święto branży czystości 20-05-2013

  26 kwietnia br. zakończyła się VI edycja Targów ISSA Interclean Centralna i Wschodnia Europa. Warszawskie Centrum EXPO XXI ponownie przeżyło prawdziwe oblężenie. Organizatorzy z dumą podkreślają, iż po raz kolejny targi ISSA Interclean odnotowały wzrost odwiedzających. Pierwsze podsumowania wskazują, że możemy się pochwalić blisko 4 000 gości z 55 krajów. Artykuł sponsorowany

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Forum Czystości 27-11-2012

  Z przyjemnością informujemy, że na łamach czasopisma "Forum Czystości", które zajmuje czołowe miejsce wśród liderów prasy branżowej, ukazał się tekst poświęcony naszemu portalowi.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Światowy Dzień Czystych Rąk 15 października 2012 08-10-2012

  Brak nawyku mycia rąk jest przyczyną szerzenia się wielu źródeł chorób i zakażeń. Mogą one powodować zarówno choroby układu oddechowego i pokarmowego jak i skóry. Na dłoniach przenosimy również wirus grypy.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • V Międzynarodowe Targi Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS 10-09-2012

  Piąta jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS, odbędzie się w Kielcach 10-12 października 2012 r. Jest to największa, tak ściśle branżowa impreza targowa odbywająca się w  południowo-wschodniej Polsce.

  CZYTAJ WIĘCEJ
Facebook