Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

Nowość VOIGT w ofercie dla hoteli i SPA

18-06-2013

Firma Voigt, producent profesjonalnych środków utrzymania czystości, poszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt dla rynku hotelarskiego: Dezynfekcja VC 550K. Jest to preparat o pełnym spektrum działania: bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.

 


Produkt przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni w obszarach hotelowo-sanatoryjnych. Zalecany do powierzchni około basenowych, jacuzzi, saun, solariów, do stosowania w gabinetach odnowy biologicznej, w pomieszczenia fitness zarówno do mycia i dezynfekcji sprzętu sportowego oraz rehabilitacyjnego, jak i pomieszczeń sanitarnych oraz szatni.

 


Wzbogacając linię hotelservice o ten produkt, Firma VOIGT zapewnia możliwość kompleksowych rozwiązań w zakresie mycia i dezynfekcji pomieszczeń hotelowych.

 


Przed wprowadzeniem produktu na rynek, był on poddany testom technologicznym w wielu obiektach hotelowych  – mówi Andrzej Zamirowski (dyrektor ds. sprzedaży HoReCa). Opinie „testujących”  decydowały o ostatecznej formule preparatu, a co za tym idzie, jego właściwościach użytkowych.


Firma Voigt jest producentem profesjonalnych środków czystości obecnym na rynku od 20 lat. Jej produkty są wpisane w technologie utrzymania czystości wielu sieci hotelowych, restauracji oraz punktów gastronomicznych.


 Artykuł sponsorowany


WSTECZ
Facebook