Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

Nowa linia środków czyszczących Kärcher

22-07-2013

Kärcher wprowadza na rynek nową linię środków do czyszczenia ręcznego. Nowa linia produktów ma zastosowanie do czyszczenia podłóg, sanitariatów, powierzchni szklanych czy różnego rodzaju powierzchni.  Wszystkie produkty charakteryzują się świeżym delikatnym zapachem, są przyjazne dla środowiska i nie zawierają alergenów.

 

Posiadają unijny znak „stokrotki” poświadczający, iż produkty Kärcher zostały sprawdzone przez niezależne jednostki w zakresie spełnienia rygorystycznych kryteriów ekologicznych i użytkowych. Każdy z produktów został oznaczony innym kolorem, określającym  obszar zastosowania, w celu łatwiejszej ich identyfikacji.

 

Na całą gamę nowych produktów składają się: czerwona linia środków CA 10 o konsystencji żelu idealnie nadających się do dogłębnego czyszczenia sanitariatów, czerwona linia środków CA 20, używanych do codziennej konserwacji sanitariatów. Środki te usuwają efektywnie wapień i osady z mydła oraz wszelkie typowe dla sanitariatów zabrudzenia, nie pozostawiając śladów smug i zacieków. Z nowej serii dostępny jest również środek do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni  (blatów, szafek czy parapetów) CA 30, który efektywnie usuwa resztki jedzenia, plamy po tłuszczu, nikotynie, kawie, ślady po butach i obcasach. Wszelkie szklane i plastikowe powierzchnie mogą być czyszczone białą linią środków CA 40, która skutecznie usuwa ślady po palcach, kurz, zanieczyszczenia emisyjne, mineralne czy tłuste plamy. Z kolei zielona linia środków CA 50 została stworzona specjalnie do czyszczenia podłóg.

 

Nowa linia środków ma zastosowanie w branży BSC, hoteli, instytucji publicznych (szkół, przedszkoli) czy biur.


Artykuł sponsorowany.


WSTECZ
Facebook