Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

Kärcher nagrodzony

09-01-2014

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Komtechnika 2013 firma Kärcher została nagrodzona aż czterema nagrodami. Złotymi Medalami zostały nagrodzone - wielozadaniowy ciągnik komunalny MIC 34 oraz system czyszczenia paneli słonecznych iSolar. Wśród konsumentów największym uznaniem cieszył się system iSolar, nagrodzony Złotym Medalem Wybór Konsumentów MTP Komtechnika 2013 a wśród ekspertów z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego, za najlepsze uznano stoisko firmy Kärcher.

 

Finalista Złotego Medalu - MIC 34C, to wielozadaniowy pojazd do różnorodnych prac komunalnych, przeznaczony do całorocznego użytkowania. W zależności od zastosowanych narzędzi, maszyna może pełnić rolę zamiatarki, odśnieżarki, solarki/piaskarki, pługu śnieżnego, kosiarki z rozdrabniarką, urządzenia do strzyżenia żywopłotów i wielu innych. Przede wszystkim służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów miejskich i gminnych w tym: ulic, placów, parków, ogrodów zoologicznych, dworców i lotnisk. MIC 34 jest doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i zarządzających nieruchomościami oraz szeroko pojętego przemysłu.

Drugim finalistą Złotego Medalu został system czyszczenia paneli słonecznych iSolar, który dodatkowo uzyskał największe uznanie wśród konsumentów głosujących na najlepszy produkt targów Komtechnika 2013. Nagrodzony system czyszczenia paneli słonecznych to cała technologia składająca się z  akcesorium (szczotki i lanca), urządzenia wysokociśnieniowego, filtra węglowego WS oraz urządzenia do regeneracji filtra wody  (regeneratora WS) a także środka czyszczącego RM 99.  System iSolar wyczyści brud, który może zmniejszyć wydajność energetyczną paneli słonecznych nawet o 20%. Prawie 40% biorących udział w głosowaniu wybrało ten produkt jako najlepszy.

 

Kolejnym wyróżnieniem jest statuetka Acanthus Aureus, która została przyznana firmie Kärcher za stoisko. Celem Konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych, których rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy, kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy i tworzeniu atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem. Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego. Kapituła przeprowadzając ocenę stoisk na podstawie nadesłanych materiałów oraz oględzin stoiska podczas targów, bierze pod uwagę takie kryteria jak cele uczestnictwa firmy w targach z punktu widzenia realizacji strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, kompozycję przestrzenną, koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu czy jakość realizacji projektu.

Podczas targów firma Kärcher obchodziła również swój 20 jubileusz istnienia i z tego tytułu została wyróżniona przez organizatorów MTP Komtechnika 2013.


WSTECZ
Facebook