Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

Zapraszamy na targi Gastro Hotel 2014

03-03-2014

 

 

 

Targi Gastro Hotel KOŁOBRZEG 2 – 4 kwietnia 2014

 

Nowości na targach m.in.:

Spotkania brokerskie – zarezerwuj termin już teraz!

szkolenie „Jak zwiększyć sprzedaż w niskim sezonie. Pozyskiwanie klientów z wykorzystaniem internetu. ”

oferta specjalna - Nocowanie.pl

 

Zapraszamy właścicieli, menadżerów oraz pracowników obiektów noclegowych i restauracji do odwiedzenia targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu.

 

2 – 4 kwietnia (środa-piątek) w kołobrzeskiej Hali Milenium na ul. Łopuskiego 38 czekać będzie na Państwa wiele ciekawych pokazów oraz szkoleń, m.in. dla menagerów, pokojowych, kelnerów, kierowników sali oraz kucharzy.

 

Targi Gastro-Hotel to kameralny salon w profesjonalnej oprawie, dający możliwość spotkań B2B. To ciekawe wydarzenie dostarczające wielu wrażeń wizualnych i smakowych, pozwalające zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami.

 

UWAGA NOWOŚCI!!!

Właścicieli i Menadżerów obiektów gastronomicznych i hotelarskich zapraszamy na bezpłatne Spotkania Brokerskie (indywidualne spotkania i rozmowy  z przedstawicielami producentów produktów dla branży HoReCa)  w dniu 2 i 3 kwietnia.  Spotkania B2B  odbywać się będą w specjalnych pomieszczeniach na terenie targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu – VIP ROOM.

 

Dla VIP-ów biorących udział w spotkaniach Organizator targów przekaże jedno bezpłatne zaproszenie na okaziciela na wybrane szkolenie . Wśród obiektów, których przedstawiciel będzie brał udział w spotkaniach brokerskich zostanie rozlosowana nagroda specjalna – stoisko promocyjne na targach turystycznych Atrakcje Regionów w Chorzowie –  6 - 8 czerwiec 2014r. (www.atrakcje-regionow.pl)

 

Odwiedź przedstawiciela Nocowanie.pl podczas targów i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów

 

Program targów każdego dnia obfituje w szereg atrakcji, na pewno każdy z Państwa znajdzie tu bogatą ofertę wystawców. Zapraszamy! 

Szczegółowy program na www.gastro-hotel.pl 

 

Przeczytaj magazyn targowy http://gastro-hotel.pl/images/stories/magazyntargowy/magazyn019.pdf 

 

www.atrakcje-regionow.pl

Kontakt:

Biuro targów

Tel. 323760860

targi@gastro-hotel.pl

www.gastro-hotel.pl


WSTECZ
Facebook