Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

TOMPAK hurtownia chemii i opakowań zaprasza do współpracy.

03-11-2014

W naszej ofercie znajdują się towary o sprawdzonej, wysokiej jakości od producentów z którymi współpracujemy już od wielu lat. Kompleksowo obsługujemy punkty gastronomiczne, restauracje, hotele, sklepy, piekarnie, żłobki, przedszkola, szkoły i różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz administrację w:

•opakowania jednorazowe, 

•środki chemiczne,

•ręczniki papierowe,

•folie spożywcze oraz do palet,

•papiery pakowe,

•reklamówki jednorazowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w całości, a w niej znajdą Państwo na pewno asortyment w najlepszych cenach. Zapewniamy obsługę przez przedstawiciela handlowego na życzenie klienta oraz dowóz towarów w dniu złożenia zamówienia na terenie Koszalina lub następnego dnia poza Koszalinem. W przypadku sklepu internetowego, przesyłki kurierskie, są to zwykle 2-3 dni robocze. Tym klientom, którzy odwiedzą nasze sklepy poświęcimy czas i uwagę, aby robienie zakupów było korzystne i przyjemne. Współpracujemy również z platformą zakupową www.dezynfekcja24.pl

 

Ze szczegółami naszej oferty mogą się Państwo zapoznać na stronie www.tompak.net.pl lub poprzez złożenie zapytania ofortowego za pomocą platformy zakupowej.

 

Artykuł sponsorowany


WSTECZ
Facebook