Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Aktualności

Nowość OPTIMUM do higieny rąk - QUELLA SOFT z serii opti MED line

11-03-2016

Delikatny preparat myjący o łagodnym, skutecznym działaniu, niezawierający mydła. Przeznaczony do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk i ciała. Myje i jednocześnie chroni i pielęgnuje skórę. Jego kremowa konsystencja stanowi połączenie najwyższej jakości substancji, których aktywne działanie myjące i pielęgnujące jest bezpieczne dla skóry. Nawet częste stosowanie nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Pozostaje ona delikatna, gładka i nawilżona.

 

Występuje jako czysty, bezzapachowy żel lub jako biały i zielony krem o zapachach owocowych lub kompozycji delikatnych białych kwiatów.

 

Przeznaczony do zastosowania w placówkach służby zdrowia, na blokach operacyjnych, gabinetach zabiegowych i lekarskich, gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, salonach fryzjerskich, domach opieki itp.

 

 

Dostępny w najlepszych hurtowniach medycznych i chemicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WSTECZ
Facebook