Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Publikacje

ARES firma sprzątająca ZAPRASZAMY

1406880235

 

 

ARES to firma rodzinna.

Nadając naszej firmie nazwę Ares, imię greckiego boga wojny, chcieliśmy, żeby kojarzono nas z walką o lepsze i czystsze jutro... Baran, który jest elementem logo naszej firmy, przedstawia upór i solidność.       I taka jest nasza firma. 

 

Przez 25 lat naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie i zaufanie klientów. Od samego początku stawiamy na uczciwość i solidność, czym zjednujemy sobie uznanie i pozyskujemy nowych klientów. Stawiamy też na nowe technologie, stosując nowoczesne maszyny i chemię oraz podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. 

 

Obsługujemy firmy prywatne i państwowe, takie jak szpitale, przychodnie lekarskie, sądy, banki, biura, wspólnoty mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe i handlowe. 

 

Koszt usługi przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie. Stosujemy korzystne rabaty przy stałych umowach długoterminowych oraz przy wpłatach na PFRON.

Oferujemy:

•codzienne sprzątanie w budynkach

•mycie powierzchni płaskich przy użyciu specjalistycznych maszyn czyszcząco-szorujących

•odkurzanie bezpyłowe

•dezynfekcję sanitariatów

•profesjonalne i przyjazne dla środowiska środki czyszczące, posiadające niezbędne atesty

 

 

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie www.ares.net.pl

Prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@ares.net.pl

 

Zapraszamy do współpracy.


Artykuł sponsorowany 

 
WSTECZ
Facebook