Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Publikacje

Usługi medyczne, medycyna pracy w NZOZ ARES

1406881103

 

 

Specjalizujemy się w Medycynie Pracy, która jest dziedziną medycyny zajmującą się ochroną i zapobieganiem zagrożeniom zdrowia pracowników, związanym z wykonywaniem zawodu, poprzez kontrolowanie stanu zdrowia pracowników w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

 

Zapraszamy również do naszej poradni rehabilitacyjnej. Jest ona wyposażona w najnowszy sprzęt i wysokiej klasy specjalistów. Dla stałych pacjentów naszej placówki przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na oferowane przez nas usługi rehabilitacyjne.

Dzięki bogatej ofercie medycznej Nzoz Ares Łódź zadba o każdego pacjenta, który wymaga specjalistycznej opieki medycznej w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii i masażu.

 

Dysponujemy zespołem medycznym, który wykonuje badania profilaktyczne na miejscu u zleceniodawcy. Oferujemy usługi doświadczonych lekarzy i fachową obsługę.

 

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 42 6871142

 

Artykuł sponsorowany

WSTECZ
Facebook