Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Publikacje

Dezynfekcja wody w basenie

1438941736


EAU DE JAVEL AN-MA

 

 

Płynny preparat dezynfekujący o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i prątkobójczym. Łatwy w użyciu, woda jest zdezynfekowana już po 15 minutach działania preparatu. 

 

Preparat idealnie nadaje się do dezynfekcji i utrzymania czystości wody w przydomowych basenach, pływalniach, saunach, jacuzi w obiektach hotelowych, pensjonatach itp. Z powodzeniem stosuje się go również do dezynfekcji powierzchni w ogromnych Aquaparkach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz tych obiektów.

 

Stosowanie preparatu Eau de Javel AnMa jest proste i bezpieczne. Na opakowaniu znajdują się tabele z podanymi roztworami roboczymi oraz czasem dezynfekcji. Produkt można nabyć w hurtowniach medycznych, farmaceutycznych i chemicznych na terenie całego kraju.  Produkt posiada certyfikat CE oraz Pozwolenie Ministra Zdrowia.

WSTECZ
Facebook