Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Publikacje

Nowe luksusowe mydło w płynie z serii opti HoReCa line

1451981176

Mydło MENUET w postaci białego lub kolorowego, przyjemnie i intensywnie pachnącego kremu, z olejkiem kokosowym, przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała i włosów, o neutralnym dla skóry pH. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką, delikatnie natłuszcza, nie powoduje podrażnień, nie niszczy ochronnej warstwy hydrolipidowej naskórka. Posiada właściwości antybakteryjne.

 

 

Przeznaczone do zastosowania w hotelach, spa i pensjonatach, na basenach, w obiektach użyteczności publicznej, w restauracjach oraz wszędzie tam gdzie jest potrzeba zastosowania delikatnego i luksusowego mydła, którego jakość doceni kożystający z niego klient i które będzie wizytówką lokalu.

 

Do nabycia w dobrych hurtowniach chemicznych i medycznych. 

 

 

Posiada atest PZH: HŻ, certyfikat CE oraz wpis do CPNP. Trwałość preparatu 1 rok.

Dostępne opakowania: kanister 5 L, 20L

 

www.optimum24.pl

 

 

 

 

 

 

WSTECZ
Facebook