Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Wiadomości

CMS Berlin 2013

1377177141

 CMS - Międzynarodowe Targi oraz Kongres Technologii, Systemów Czyszczacych oraz Zarzadzania Budynkami

data: 24-27.09.2013

miejsce: tereny wystawowe Messe Berlin, Messedamm 22, 14055 Berlin

Targi CMS – Cleaning – Management - Services to międzynarodowa wystawa branżowa związana z systemami czyszczenia, zarządzania budynkami i świadczeniem usług w tych dziedzinach.

64% zwiedzających CMS pracuje jako kadra zarządzająca w reprezentowanych firmach i organizacjach. To sprawia, że CMS jest ważnym miejscem spotkań dla branży, stwarzającym olbrzymie możliwości nawiązywania nowych wartościowych kontaktów.

Przegląd ofertowy targów CMS obejmuje następujące działy:

  • Czyszczenie (Cleaning): maszyny i urządzenia do czyszczenia, chemiczne środki czyszczące i pielęgnujące, produkty zabepieczające, wyposażenie dla maszyn, akcesoria i oprzyrządowanie dodatkowe, instalacje domowe i stosowane w budynkach, bezpieczeństwo i higiena pracy;

  • Management (obsługa handlowa): zarządzanie w zakresie zagospodarowania powierzchni, zaopatrzenia, projektowania, realizacji umów, a także ewidencja księgowa obiektów, planowanie kosztów i rozliczanie personelu;

  • Services (infrastrukturalne usługi produkcyjne): czyszczenie budynków i elewacji, zaopatrywanie w środki higieniczne, bezpieczeństwo, utrzymanie urządzeń zewnętrznych, usługi w zakresie czyszczenia i pielęgnacji, elektroniczne przetwarzanie danych, administracja, czyszczenie tekstyliów i inne.

Przekrój branżowy zwiedzających:

Specjaliści ds. zaopatrzenia z przemysłu, handlu, hotelarstwa, gastronomii, firm sprzątających itp. eksperci od serwisu w budynkach i ich zarządzania, kierownicy działów administracji w przedsiębiorstwach prywatnych i komunalnych oraz placówkach publicznych, architekci i generalni wykonawcy, inżynierowie instalacji domowych.

dane statystyczne (za rok 2011 - targi odbywaja się co 2 lata):

powierzchnia ogólna: 24 700 m2

- ilość wystawców: 354 (z 19 krajów)

- ilość zwiedzajacych: 15 510

   99 % spośród gości odwiedzających targi to profesjonaliści z branzy. 89% zwiedzajacych stwierdzilo, ze wizyta na targach CMS przyniosła ich firmom pozytywne rezultaty.

Krótka charakterystyka

Organizator:

Messe Berlin GmbH, 

www.cms-berlin.com

 

ceny biletów (w Euro):                                   w Polsce             online/w kasach

- jednorazowy bilet wstępu:                       17,-                       21,-         

- wielokrotny bilet wstępu:                         26, -                      32,-  

- udział w kongresie wraz z biletem            240,-                     300*/400,-   

 

Po zakończeniu targów zapraszamy na naszą stronę, gdzie będzie można zapoznać się z relacją z nich.


WSTECZ
Facebook