Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Wiadomości

Czerwiec w Expo Silesia

1402388168

Już we wtorek 10 czerwca w Expo Silesia zadebiutują Targi Utrzymania Czystości SilesiaCLEAN EXPO, a wspólnie z nimi Targi Techniki Pralniczej PRALexpo, Targi Technologii Tekstyliów ExpoTEXTIL. Głównym celem Targów jest konsolidacja i integracja środowiska branży utrzymania czystości oraz branży pralniczej, a także prezentacja ofert i osiągnięć firm działających w tym obszarze.  

 

Podczas targów SilesiaCLEAN EXPO będzie można zobaczyć urządzenia szorująco-odsysające do posadzek i zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, odkurzacze do czyszczenia powierzchni zewnętrznych, urządzenia czyszczące parą, ręczniki, czyściwa i wiele innych. Natomiast podczas targów PRALexpo można będzie zobaczyć rozwiązania i technologie związane z branżą pralniczą między innymi maszyny do prania i suszenia.

 

Serdecznie zapraszamy !

Kontakt: 32-7887506 / 523 / 511

 

WSTECZ
Facebook