Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Wiadomości

III edycja konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo rozstrzygnięta!

1438275456
17 czerwca 2015 r. podczas V Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Opakowania odbyła się Gala Finałowa konkursu ,,Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2014”.
Ideą konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo jest propagowanie proekologicznych produktów i usług przedsiębiorców oraz wskazywanie negatywnych, niekorzystnych dla środowiska przykładów ich działań. Adresatami konkursu są przedsiębiorcy, którym w ich działalności bliska jest troska o ochronę środowiska: przedsiębiorcy posiadający w swojej ofercie produkty lub usługi ekologiczne, firmy, które angażują się w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz kadra zarządzająca, dla której ważna jest wysoka świadomość ekologiczna pracowników.
 
 
 
Decyzją Kapituły Konkursu zwycięzcami III edycji Konkursu zostali:
 
 
w kategorii EKO-HIT USŁUGA:
 
 
I MIEJSCE – Volkswagen Poznań Sp. z o. o. za koncepcję Odpowiedzialna Produkcja. Think Blue. Factory
 
II MIEJSCE – Polpharma S.A. za Nagrodę Zielonych Procesów
 
III MIEJSCE – Polpharma S.A. za akcję Wszyscy na rowery
 
 
w kategorii EKO-HIT PRODUKT:
 
 
I MIEJSCE – Organics Beauty Concept Agnieszka Kalin i Joanna Kwiecińska-Ćwir S.C. za Drzewko Ukryte w Butelce ,,Recoffee Tree in the botle”
 
 
Organizator konkursu Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu. 
 
Zwycięzcy Konkursu w kategorii I (Eko-Hit Usługa i Eko-Hit Produkt) otrzymują możliwość skorzystania z warsztatów Zielone Biuro (maksymalna ilość osób uczestniczących w warsztatach – 10).

WSTECZ
Facebook