Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Wiadomości

KRAKDENT 2016

1455568740

 

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT 2016 odbędą się w dniach 10 - 12 marca w Krakowie. Aby sprostać ogromnemu zainteresowaniu targami wystawców i zwiedzających, organizatorzy postanowili w tej edycji dostawić nową halę Dunajec o powierzchni 1300m2.


Organizatorzy szacują, że w tegorocznej edycji targów weźmie udział ok 350 wystawców z całego świata w tym z Polski, Chin, Holandji, Niemiec, Szwajcarii.

 

Oprócz licznych prezentacji wystawców, podczas targów odbędzie 20 szkoleń skierowanych do lekarzy stomatologów, asystentek stomatologicznych, techników dentystycznych i higienistek.

 

 

Więcej informacji na: www.krakdent.pl

 

 

 


WSTECZ
Facebook