Dezynfekcja czyli odkażanie jest to postepowanie mające doprowadzić do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych na przedmiotach i powierzchniach użytkowych. Postępowanie odkażające skórę, błony śluzowe i rany nazywane jest antyseptyką. Higieniczne utrzymanie czystości nazywane też sanityzajcą to proces eliminacji możliwie największej liczby mikroorganizmów z przedmiotów codziennego użytku oraz powierzchni otaczających nas na co dzień.

Wiadomości

World Rescue Services & Public Safety 2016

1464360481

 

 

2-4 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowych targów World Rescue Services & Public Safety w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie – największym ośrodku wystawienniczym w Polsce.  W jednym miejscu na 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni i 143 000 m2 wewnętrznej powierzchni wystawienniczej spotkają się przedstawiciele branż służb ratowniczych oraz bezpieczeństwa publicznego.  

 

 

Misją World Rescue Services & Public Safety jest szerzenie wiedzy i podnoszenie poziomu umiejętności specjalistów, służb mundurowych i ludności cywilnej z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa,  pożarnictwa i higieny pracy. Dlatego podczas targów WRSPS kładziony jest szczególny nacisk na  innowacyjne produkty i rozwiązania firm krajowych oraz zagranicznych.  

 

World Rescue Services & Public Safety łączy ze sobą wystawy najnowszych technologii oraz trendów z branży służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów. 

 

 

Będzie to  wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi produktami oraz rozwiązaniami dla służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego. Specjaliści z każdej branży poprowadzą wykłady, intensywne warsztaty i panele dyskusyjne. Targi zostały podzielone na 4 moduły:  Warsaw Rescue dla służb ratowniczych, Warsaw Safety dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy,  Warsaw  Security poświęcone systemom zabezpieczeń oraz Warsaw Fire Protection dla branży ppoż. i strażackiej. 

 

 

Wiecej informacji znajdą Państwo na stronie www.wrsps.com

 

 


WSTECZ
Facebook